Dagmara i Maciek | fotografia ślubna Jawor

Niedawno wróciłem ze zlotu Forum Profesjonalych Fotografów Ślubnych więc mogę teraz przedstawić ostatni ślub sezonu. Na samym początku spotkała mnie miła niespodzianka, spotkałem dobrą koleżankę ze szkoły średniej, która prowadzi Kącik Urody w Legnicy . Pozdrawiam Madzię! W tle cały czas było słychać śmiech dwóch przyjaciółek panny młodej. To już zapowiadało niezłą zabawę, tym bardziej, że za oprawę muzyczną wziął się niezniszczalny Mirek Wdowiak. Pięknie przystrojona sala w Chacie Karczowiska nadała całej zabawie niesamowitego nastroju. O gościach weselnych nawet nie wspominam bo to było jakieś zgrupowanie atomów, które o mało nie rozsadziło sali. Jednym słowem, zabawa była FANTASTYCZNA!


W dzień pleneru wyszło słoneczko i temperatura jak na początek listopada nas rozpieściła. Wykorzystaliśmy to i pojechaliśmy do Wrocławia. Ze względu na zainteresowanie pana młodego piłką nożną wylądowaliśmy również na stadionie Śląska Wrocław. Zapraszam do oglądania.
PS. Dzięki Wam za tak wspaniałe zakończenie sezonu ślubnego 2010.

Tags: fotograf ślubny Jawor, fotografia ślubna Jawor, fotograf Jawor, zdjęcia ślubne jawor, jawor, karczowiska, chata karczowiska

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież