Kamila & Wojtek | fotograf ślubny Strzegom

Czas jest nieubłagany. Wiedzą to chyba wszyscy, szczególnie narzeczeni, którzy mają całą masę spraw do załatwienia przed ślubem. Zawsze jak spotykam się z parami kilka miesięcy przed ich wielkim dniem to na pożegnanie mówię - "To co? Do zobaczenia za chwilę!". Nie inaczej było gdy pierwszy raz spotkałem się z Kamilą i Wojtkiem w Strzegomiu na kawie, aby porozmawiać o ich ślubie od strony fotograficznej. Mam wrażenie, że to było wczoraj, a Oni już są małżeństwem. Ślub sfotografowany, plener minął błyskawicznie a zdjęcia już dawno oddane.

Agnieszka & Paweł | Pałac Krotoszyce

Serdecznie Was zapraszam do obejrzenia zdjęć ze ślubu Agnieszki i Pawła, który odbył się we wrześniu 2017 r. Tym razem troszeczkę inaczej. Cywilny ślub w plenerze przy pięknej pogodzie jest zawsze ciekawym rozwiązaniem. To była moja kolejna wizyta w Pałacu Krotoszyce jako fotograf, ale po raz pierwszy miałem tam okazję robić zdjęcia uroczystości na zewnątrz. 

Aleksandra & Martin | fotograf ślubny Wałbrzych

  Zapraszam na kolejną piękną historię ze ślubu Aleksandy i Martina. Tym razem przeniesiemy się do trzech miejscowości. Przygotowania rozpocząłem fotografować w uroczym miasteczku Boguszów - Gorce u uroczej Oli z pięknym wiankiem ślubym na głowie. Zero stresu, wszystko pod kontrolą i zawsze z uśmiechem na ustach. Taka miła atmosfera towarzyszyła mi aż do końca pracy.

Mariola & Mateusz | fotograf ślubny Jawor

Miłość w sercach. Ogień na parkiecie.
    Mam zaszczyt zaprezentować zdjęcia z dnia ślubu Marioli i Mateusza. Gdy zjawiłem się u Panny Młodej w domu, panowała lekka nerwówka. Co jest całkowicie naturalne. Po jakimś czasie pod dom przyjechał Pan Młody wraz ze świadkiem i po przywitaniu nastąpiło błogosławieństwo. Dom znajdował się blisko kościoła św. Marcina w Jaworze.  Pogoda była piękna więc poszliśmy na piechotę pod świątynię. Schowani w cieniu młodzi witali gości. W końcu nastąpiła ceremonia. Pannę młodą prowadził ojciec w kierunku Mateusza stojącego przy ołtarzu. Ceremonia ślubna odbyła się w bardzo miłej atmosferze. Ślub akustycznie uatrakcyjnił zespół scholi.