Sesja w dniu ślubu? Oto 7 argumentów.

Sesja w dniu ślubu? Oto 7 argumentów za tym, że to świetny pomysł

Bardzo dobrze znam dylemat młodych par: zrealizować plener ślubny w dniu, w którym odbywa się uroczystość czy jednak przełożyć go na inny termin? Z doświadczenia wiem, że decyzja nigdy nie jest prosta i oczywista. Dlatego postanowiłem spisać swoje przemyślenia. Prywatnie jestem zwolennikiem sesji w dniu ślubu. I już dzielę się całą listą argumentów, które ten wybór uzasadniają.

Treking wokół Annapurny oraz ABC

Namaste! Dzisiaj trochę odbiegnę od tematu ślubów. Pewnie kiedy będziecie to czytać będę w drodze na lotnisko lub gdzieś na szlaku. Na wszystkie pytania dotyczące ślubów lub innych zleceń fotograficznych odpowiem po powrocie z podróży tj. 6 maja 2019 r. Chciałbym przez te kilka tygodni trochę odciąć się od internetu, pewnie w 100% się to nie uda, ale zobaczymy:)

Magda & Artur | fotograf ślubny Bielany

Pewnie każdy z Was zna kogoś kto jest pozytywnie zakręcony. Mam wrażenie, że taki jest właśnie Artur. Jeden z dwójki bohaterów dzisiejszego wpisu. Z Magdą i Arturem spotkaliśmy się kilka lat temu na ślubie Karoliny i Tima w uroczym Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce. Dla przypomnienia link do tego ślubu - http://jakubkoniak.pl/blog/22-reportaz-slubny/198-karolina-timm-sosnowka

Maja & Jakub | fotografia ślubna Jawor

Przed końcem roku 2018 chciałbym podzielić się z Wami fotograficzną historią ze ślubu, wesela i pleneru Mai i Jakuba. Poznałem się z nimi jakieś dwa miesiące przed ich ślubem. Mimo, że od wielu lat nie mieszkają już w Jaworze  to jednak tutaj zdecydowali się pobrać i urządzić wesele. Sam fakt załatwiania przez nich fotografa dwa miesiące przed ślubem oznaczał, że raczej wielkiego przejmowania się weselem nie będzie. Tak było w rzeczywistości. Pełen luz i spokój. Być może wpływ na takie zachowanie miał ich półroczny pobyt w Japonii? Tego nie wiem, ale tak na marginesie, wyjazdu zazdroszczę:)