Gosia & Adam | Ślub cywilny i wesele w Hotelu Dębowym w Bielawie

Po przerwie w publikacjach fotoreportaży ślubnych na blogu czas powrócić do do tego jakże fascynującego zajęcia. Chciałem Wam pokazać materiał ze ślubu cywilnego, który miałem przyjemność fotografować. Byłem na ślubie u Gosi i Adama. Działo się to jeszcze sprzed czasów pandemicznych.

Fotoksiążka ślubna – dlaczego warto ją mieć?

Fotoksiążka ze ślubu – skarbnica pięknych wspomnień

Jest nowoczesną alternatywą dla klasycznego albumu. W elegancki sposób opowiada o najważniejszym dniu z życia zakochanej pary. Choć reportaże ślubne udostępniane w galeriach online są piękną pamiątką i to na nich bazują w większości oferty fotografów, to jednak coraz więcej osób dopytuje o fotoksiążki ślubne. Jeśli mam być szczery, wcale się temu nie dziwię.

Sesja Ślubna w dzień wesela? Oto 7 argumentów.

Plener ślubny w dniu ślubu? Oto 7 argumentów za tym, że to świetny pomysł

Bardzo dobrze znam dylemat młodych par: zrealizować plener ślubny w dniu, w którym odbywa się uroczystość czy jednak przełożyć go na inny termin? Z doświadczenia wiem, że decyzja nigdy nie jest prosta i oczywista. Dlatego postanowiłem spisać swoje przemyślenia. Prywatnie jestem zwolennikiem sesji w dniu ślubu. I już dzielę się całą listą argumentów, które ten wybór uzasadniają.

Magda & Artur | fotograf ślubny Bielany

Pewnie każdy z Was zna kogoś kto jest pozytywnie zakręcony. Mam wrażenie, że taki jest właśnie Artur. Jeden z dwójki bohaterów dzisiejszego wpisu. Z Magdą i Arturem spotkaliśmy się kilka lat temu na ślubie Karoliny i Tima w uroczym Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce. Dla przypomnienia link do tego ślubu - http://jakubkoniak.pl/blog/22-reportaz-slubny/198-karolina-timm-sosnowka

Maja & Jakub | fotografia ślubna Jawor

Przed końcem roku 2018 chciałbym podzielić się z Wami fotograficzną historią ze ślubu, wesela i pleneru Mai i Jakuba. Poznałem się z nimi jakieś dwa miesiące przed ich ślubem. Mimo, że od wielu lat nie mieszkają już w Jaworze  to jednak tutaj zdecydowali się pobrać i urządzić wesele. Sam fakt załatwiania przez nich fotografa dwa miesiące przed ślubem oznaczał, że raczej wielkiego przejmowania się weselem nie będzie. Tak było w rzeczywistości. Pełen luz i spokój. Być może wpływ na takie zachowanie miał ich półroczny pobyt w Japonii? Tego nie wiem, ale tak na marginesie, wyjazdu zazdroszczę:)