Agnieszka & Paweł | Pałac Krotoszyce

Serdecznie Was zapraszam do obejrzenia zdjęć ze ślubu Agnieszki i Pawła, który odbył się we wrześniu 2017 r. Tym razem troszeczkę inaczej. Cywilny ślub w plenerze przy pięknej pogodzie jest zawsze ciekawym rozwiązaniem. To była moja kolejna wizyta w Pałacu Krotoszyce jako fotograf, ale po raz pierwszy miałem tam okazję robić zdjęcia uroczystości na zewnątrz. 

Fotograf Pałac Krotoszyce

Wszystko było przygotowane pod dużą drewnianą wiatą położoną w środku zadbanego parku otaczającego pałac. Zanim jednak rozpoczęła się ceremonia, znajomi przygotowali specjalną bramę dla nowożeńców. Po tym rozluźniającym akcencie cały orszak udał się spacerkiem na zaślubiny. Daleko nie było, raptem kilkadziesiąt metrów. Na parę młodą czekała już urzędniczka z USC w Legnicy. Ślub cywilny jest szybką ceremonią więc na zdjęcia nie ma za dużo czasu. Mimo wszystko bardzo lubię taką dynamikę jaka jest przy tego typu uroczystościach. Zanim zdążyłem mrugnąć oczami już zaczęły się życzenia. Przebiegły one w wesołej i serdecznej atmosferze. Kameralny ślub, najbliższa rodzina i przyjaciele.

Następnie udaliśmy się do Restauracji w Pałacu Krotoszyce w której odbyło się przyjęcie. Tradycyjnie przed wejściem nastąpiło przywitanie chlebem i solą, konsumpcja oraz rzut kieliszkami. O ile mnie pamięć nie myli to udało się je rozbić za pierwszym razem, co wcale nie jest takie oczywiste:) Dalsze dzieje tego dnia potoczyły się tak jak na weselu być powinno. Goście na początku są trochę skrępowani, ale oczywiście z każdą kolejną godziną to mija. Śmiem twierdzić że na koniec wesela wszyscy mają wrażenie, że są jedną wielką rodziną bez względu na to kto skąd przyjechał i jakim mówi językiem.

Pierwszy taniec, "Francja elegancja", same ochy i achy, procesory smartfonów i tabletów gości prawie się gotują. Ja sobie gdzieś z boczku robię zdjęcia, dyskretnie tak, aby nie przeszkadzać. Chociaż w tym momencie para młoda jest tak zestresowana, że raczej i tak na nic nie zwraca uwagi. Później DJ bierze sprawy w swoje ręce i rozkręca imprezę. W międzyczasie z Agnieszką i Pawłem zrobiliśmy szybki plener w pięknych okolicznościach przyrody. Oczywiście nie zabrakło tortu weselnego. Moja praca skończyła się po oczepinach. Jak tu nie lubić takiej pracy, nowi ludzie, nowe miejsca, nowe znajomości. Koniec tego nudnego opisu, zapraszam do zdjęć.  

palac_krotoszyce-1
palac_krotoszyce-2
palac_krotoszyce-3
palac_krotoszyce-4
palac_krotoszyce-5
palac_krotoszyce-6
palac_krotoszyce-7
palac_krotoszyce-8
palac_krotoszyce-9
palac_krotoszyce-10
palac_krotoszyce-11
palac_krotoszyce-12
palac_krotoszyce-13
palac_krotoszyce-14
palac_krotoszyce-15
palac_krotoszyce-16
palac_krotoszyce-17
palac_krotoszyce-18
palac_krotoszyce-19
palac_krotoszyce-20
palac_krotoszyce-21
palac_krotoszyce-22
palac_krotoszyce-23
palac_krotoszyce-24
palac_krotoszyce-25
palac_krotoszyce-26
palac_krotoszyce-27
palac_krotoszyce-28
palac_krotoszyce-29
palac_krotoszyce-31
palac_krotoszyce-32
palac_krotoszyce-33
palac_krotoszyce-34
palac_krotoszyce-35
palac_krotoszyce-36
palac_krotoszyce-38
palac_krotoszyce-39
palac_krotoszyce-40
palac_krotoszyce-41
palac_krotoszyce-42
palac_krotoszyce-43
palac_krotoszyce-44
palac_krotoszyce-45
palac_krotoszyce-46
palac_krotoszyce-47
palac_krotoszyce-48
palac_krotoszyce-49
palac_krotoszyce-50
palac_krotoszyce-51
palac_krotoszyce-52
palac_krotoszyce-53
palac_krotoszyce-54
palac_krotoszyce-55
palac_krotoszyce-56
palac_krotoszyce-57
palac_krotoszyce-58
palac_krotoszyce-59
palac_krotoszyce-60
palac_krotoszyce-61
palac_krotoszyce-62
palac_krotoszyce-63

Tags: Fotograf ślubny Legnica, ślub w plenerze, fotograf slubny palac, wesele palac krotoszyce